Dział: Ogłoszenia parafialne

5 Niedziela Pasyjna Judica

 

Ważny komunikat!

W związku z ogłoszeniem przez Premiera Mateusza Morawieckiego stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce w naszym kościele do odwołania nie odbywają się nabożeństwa. Zawieszone zostały również wszystkie spotkania.

Zalecenia Biskupa Kościoła na czas epidemii

Drogie Siostry i Bracia w Chrystusie,

Drodzy Duchowni,

Dziś w „Z Biblią na co dzień” przeczytaliśmy werset: „Wszyscy zaś przyobleczcie się w szatę pokory względem siebie” oraz zwrotkę pieśni 785: „Skądże oprócz Ciebie siły czerpać mam? Kto swe brzemię z siebie zrzucić zdoła sam? Świat bez Ciebie marą złudną, pełną mgły. Mą nadzieją wiarą, wszystkim jesteś Ty.”

Przyznam, że ostatnio każdego dnia czuję się zaskoczony tym, jak bardzo dobór wersetów i modlitw pasuje do obecnej sytuacji. Widać jak Bóg kieruje naszymi decyzjami i czuwa nad nami! Czytaj całość »

Odwołane spotkania

Z przykrością zawiadamiam, że z powodu koronawirusa i zamkniętych granic, Pasyjne Dni Biblijne, które miały się odbyć od 26-29.03.br zgodnie z zarządzeniem Premiera zostają odwołane.

Shalom

Prawie 400 razy czytamy w Biblii: nie bój się, nie lękaj! Prawdopodobnie dlatego, że Bóg Ojciec wie jak szybko my ludzie ulegamy lękom i zastraszeniu. Dawid mówi w Psalmie 27:1 „Pan moim światłem i moim zbawieniem Kogo mam się bać?”W psalmie 46: 2-4 jest napisane: “Bóg naszym schronieniem, źródłem naszej siły,zawsze dostępną pomocą w trudnościach. Dlatego niestraszne nam trzęsienia ziemi ani ruchy gór na dnie potężnych mórz. Niech sobie szumią, niech pienią się ich wody góry przecież drżą, gdy On okaże moc.” Czytaj całość »

  • Archiwum wydarzeń

  • Polecamy