Relacja z ewangelizacji „Bóg szuka Ciebie”

W dniach od 10 do 12 listopada odbyła się kolejna – 19  ewangelizacja dla mieszkańców naszego miasta pod hasłem „Bóg szuka Ciebie”. Pan pozwolił zorganizować ją wspólnie
z czterema kościołami i zaprosić wspaniałego ewangelistę z Katowic – Mirosława Kozieła, który jest wykładowcą w Chrześcijańskim Ośrodku dla Osób Uzależnionych.

Na mównicy stanął człowiek, w życiu którego Bóg objawił w niezwykły sposób swą moc miłości i  przebaczenia. Mirosław Kozieł – człowiek niegdyś uzależniony od narkotyków i alkoholu, który był dilerem  w prosty, a zarazem trafny sposób zwiastował Dobrą Nowinę o tym, że Bóg szuka każdego, który czuje się obciążony grzechem. Pan Bóg czeka, woła i zaprasza, bo bardzo nas kocha i chce, aby wszyscy Mu zaufali. Zwiastowanie oparte było na fragmentach Biblii opisujących spotkania Pana Jezusa z nowotestamentowymi bohaterami.

Wstępem do zwiastowania były przez wielu oczekiwane występy grup muzycznych: w piątek zaśpiewał Robert Kasprowicz, w sobotę gościliśmy zespół „Miasto na górze”, a w niedzielę chór „Filadelfia”.

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny gościć w auli Szkoły Muzycznej i jesteśmy wdzięczni za przychylność Dyrekcji tej szkoły. Wierzymy, że Boży Duch poruszał serca słuchaczy i Słowo Boże „nie wróci puste”.

Joachim Steinberg

 

« Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość »

Skomentuj

  • Archiwum wydarzeń

  • Polecamy