„Bóg szuka ciebie” 2019

Za nami kolejna ewangelizacja z cyklu „Bóg szuka ciebie”, która w trzy kolejne jesienne wieczory od 8 do 10 listopada gromadziła nas w sali koncertowej bielskiej szkoły muzycznej. Członkowie kilku wspólnot chrześcijańskich z naszego miasta oraz wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie mogli posłuchać pięknej muzyki i inspirującego zwiastowania słowa Bożego.

Wystąpiły różne zespoły, w tym Pathlife , grupa uwielbiająca ze wspólnoty Miasto na Górze oraz  chór z orkiestrą Echo z Gródka w Czechach. Mogliśmy doświadczać, jak przez różne style muzyczne można wyrażać swoją miłość do Boga, zapraszać innych do nawiązania i rozwijania relacji z Panem Jezusem. Punktem kulminacyjnym każdego wieczoru było zwiastowanie, które prowadził pastor Leszek Mocha- mówca dynamiczny i pełen pasji dla Boga. W oparciu o przykłady opisanych w Biblii  uzdrowień dokonanych przez Pana Jezusa oraz powołując się na osobiste świadectwo nawrócenia i przemiany życia zachęcał do oddania życia Bogu oraz przyjęcia Jego uzdrowienia.

Wiele osób w tych dniach dało się znaleźć Panu Bogu i rozpoczęło z Nim nowe życie! Wielu zostało zachęconych do pogłębiania relacji z Jezusem, służenia Mu i dzielenia się swoją wiarą z innymi!

« Poprzednia wiadomość

Skomentuj

  • Archiwum wydarzeń

  • Polecamy