Ogłoszenia parafialne

13 N. po  Trójcy Świętej    29.08.2021 r.-  godz. 9,00

Hasło tygodnia: „ A król, odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście.”  Mat.22,40

1.W czwartek o godz.17,00 odbędzie się Godzina Biblijna

2.W czwartek o godz.18,15, próba chóru w czwartek.

3.W piątek 3 września o godz.8,30 odbędzie się w obecności Biskupa Diecezji, Rady Diecezjalnej i członka Konsystorza przekazanie Parafii nowemu proboszczowi.

4.Także w piątek 03 września o godz.18,00 odbędzie się tutaj w naszym kościele piękny koncert Bielskiego chóru Gospel, który zaśpiewa pod dyrekcją Michała Czulaka. Koncert odbędzie się w ramach Dni Bielska Białej. Wstęp na koncert bezpłatny.

5.W sobotę dnia 04 września o godz.14,00 odbędzie się uroczyste nabożeństwo. W trakcie nabożeństwa odbędzie się pożegnanie proboszcza Ks. Henryk Macha i wprowadzenie nowego proboszcza Ks. Roberta Augustyna. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6.W niedzielę nabożeństwo o zwykłej porze o godz.9,00.

7.W Lipniku wyjątkowo, ze względu na przyjazd gości nabożeństwa nie będzie. Zapraszamy Lipniczan do Białej.

8.We wtorek dnia 07 września, o godz. 17,00 odbędzie się uroczyste nabożeństwo na rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022. Prosimy rodziców dzieci z klasy 1 o zapisywanie w kancelarii swoje pociechy na lekcje religii.

9. Parafia Ewangelicko-Augsburska Bielsko serdecznie zaprasza:

– W sobotę 4 września 2021 na nabożeństwo w leśnym kościele przy Stole Ołtarzowym Jan, nad bielskimi błoniami, które rozpocznie się o godz. 9.30.

Kazanie wygłosi ks. Robert Augustyn nowy proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej. Oprawę muzyczną zapewni Diecezjalna Orkiestra Dęta.

– W niedzielę 5 września  na godzinę 9.30, na uroczyste nabożeństwo z okazji 239. rocznicy pamiątki poświęcenia kościoła Zbawiciela. Słowem Bożym służył będzie ks. Henryk Mach.

10. „Dnia 4 września (sobota)o g. 17:00 w Parafii Ewangelickiej w Cisownicy odbędzie się spotkanie dla policjantek, policjantów, pracowników cywilnych i emerytów wyznania ewangelickiego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam!!!

ks. Marek Twardzik – ewangelicki duszpasterz policji

11. Także w niedzielę za tydzień odbędzie się pamiątka poświęcenia KościołaEbenEzer w Dzięgielowie.

Okolicznościowe kazanie wygłosi ks. Bartosz Cieślar – proboszcz parafii w Żorach i Warszowicach

Podczas nabożeństwa będzie grała orkiestra dęta ze zboru w Oldrzychowicach / SCEAV w Czeskiej Republice.

Bezpośrednio po nabożeństwie zapraszamy na wspólny  obiad w ramach Święta Zborowego dla wszystkich uczestników ,  a o godz. 13.30 dalsza  część  programu czyli : koncert z okazji 90 leciaChóru Kościelnego Dzięgielów pod batutą p. Anny Stanieczek;

  • Archiwum wydarzeń

  • Polecamy