Ogłoszenia parafialne

2020-1129     1 N. w Adwencie    godz.  9,00

Ogłoszenia

1.W niedzielę za tydzień  nab. jak zwykle o godz.9,00.

2.W czasie adwentu będziemy mieli dwie możliwości przystąpienia do sakramentu kom. Św. w 3 i 4 niedzielę adwentu.

3. Ze względu na pandemię i obostrzenia oraz z uwagi na obawy uczestników w dalszym ciągu  nie odbywają się Studia Biblijne. Po raz pierwszy nie odbędą się nabożeństwa adwentowe tygodniowe. Na konferencji Księży i Biskupów ustalono, że zaprosimy naszych parafian na codzienne krótkie rozmyślania adwentowe do Kościoła w Cieszynie, które będą się odbywały codziennie o godz.11,00 online

4.Lekcje religii dla wszystkich grup wiekowych odbywają się online o wyznaczonych porach.

5.W piątek spotkanie młodzieży przez Internet.

6. Polecam literaturę chrześcijańską, którą można nabyć na stoisku z literaturą u Andrzeja przy wyjściu z kościoła. Są do nabycia świece wigilijne, kalendarze szwajcarskie oraz kalendarze z rozmyślaniami na każdy dzień.

Zapraszamy do lektury w tradycyjnej formie i na stronie www.zwiastun.pl oraz zachęcamy do prenumeraty na następny rok. Wydanie papierowe w parafiach można zaprenumerować od dowolnego miesiąca.

7. Dziś, o godzinie 15.50 w programie 3 TVP, odbędzie się retransmisja nabożeństwa ewangelickiego z Cieszyna, kazanie wygłosi Ks. prob. Marcin Brzóska.

8.W 3 Niedzielę miesiąca pragniemy spotkać się z naszymi seniorami, nie w salce ale w kościele. Po nabożeństwie rozdamy naszym seniorom paczki świąteczne i złożymy życzenia. Wyjątkowo w tym roku ze względu na pandemię i zagrożenia dla seniorów, nie odbędzie się spotkanie w salce.

Z żałobnej karty: Wszechmogącemu Bogu upodobało się odwołać z tego świata naszą siostrę Śp. Edytę Niemczyk zd. Schubert

Ur. Dnia 03.09.1928 r. w B-B  zm. 23.11.2020 r. w swoim mieszkaniu przy ul. Energetyków 1/13 w B-B w wieku 92 lat. Pozostawiła córkę Renię i zięcia, siostrzenicę Irenę, która była dla niej jak druga córka, 2 kuzynki z rodz. Oraz grono b. i d. Jej pogrzeb odbył się w miniony piątek w Kościele w St. Bielsku i tam też nasza siostra została pochowana na cmentarzu w rodzinnym grobie.

W tym samym dniu zmarł nasz brat Śp. Mariana Komraus

Ur.15.01.1950 r. w B-B a zm. 23.11.2020 r. w swoim mieszkaniu Nad Potokiem w B-B w wieku 70 lat, z tego w małżeństwie z Danutą przeżył 20 lat.

Pozostawił; matkę, 2 synów i 2 synowe, 7 wnucząt, 2 siostry z rodz., 1 brata z rodz. Oraz grono b. i d. krewnych.Naucz nas obliczać dni nasze abyśmy posiedli mądre serca.

  • Archiwum wydarzeń

  • Polecamy