Ogłoszenia parafialne

2021-02-28 – 2. Niedziela Pasyjna godz.9,00

O G Ł O S Z E N I A

1. Kolejne nabożeństwo odbędzie się w niedzielę o godz.9,00. Bezpośrednio po kazaniu odbędzie się Spow. I Kom. Św.

2. W środę o godz.18,00 odbędzie się ważne zebranie Rady Parafialnej.

3. W czwartek o godz.17,00 odbędzie się tutaj w naszym kościele 3. tygodniowe nabożeństwo pasyjne. Wszystkich serdecznie zapraszam.

4. Lekcje religii oraz spotkania młodzieżowe w dalszym ciągu odbywają się online. Prosimy aby przypominać dzieciom i młodzieży o lekcjach i spotkaniu młodzieży w piątek o 18,00.

5. Jest do odbioru lub nabycia 4 nr „Zwiastuna Ewangelickiego”

6. W niedziele odbywają się regularnie szkółki niedzielne dla dzieci w 2 grupach.

7. W niedzielę w programie 3 TVP o godz. 15,50 –odbędzie się nabożeństwo z kościoła ewangelickiego z Łodzi kazanie wygłosi Ks. Michał Makula.

8. Na podstawie § 70 pkt. 5 ZPW, Konsystorz ogłasza wakans na stanowisko proboszcza w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Białej z
terminem zgłaszania się kandydatów od 1 do 31 marca 2021 roku. z życzeniami Bożego pokoju i Błogosławieństwa Bp Jerzy Samiec

9. Wspólnota Kościołów Ewangelickich w Europie, Światowa Wspólnota Kościołów Reformowanych w Europie, Kościół Ewangelicko-Reformowany w Szwajcarii zaprasza na konferencję on-line: Czego pandemia koronawirusa może nas nauczyć? Teologiczne i etyczne wyzwania dla Kościołów działających w czasie pandemii. Konferencja odbędzie się w języku angielskim, w dniach od 17 do 19 marca 2021 r. Zgłoszenia na adres: anna.wrzesinska@luteranie.pl do dnia 8 marca br.

  • Archiwum wydarzeń

  • Polecamy